David MorrisseyI

7,6
7 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Morrissey

Drewniak jakich mało. W dodatku nudna, niezbyt plastyczna twarz. Po jego "popisie" drewniactwa w "Basic
instinct II" powinien znależć sobie nowe zajęcie. On nawet jak bzykał to wiało od niego chłodem i nudą. Może
nocny portier?

Cpt_Spaulding

a ty daj sobie ,,spokuj" z językiem polskim. może po angielsku będziesz robił mniej błędów i przestaniesz niesprawiedliwie oceniać innych. pzdr

Cpt_Spaulding

Ja też go nie lubię. W każdej w swojej roli, w której go widziałam wzbudzał we mnie niechęć, a przecież w Rozważnej i Romantycznej nie powinien. Patrzeć na niego nie mogę, może powinni dawać mu rolę czarnych charakterów zawsze, wtedy dla mnie może by był na miejscu. Chociaż szczerze mówiąc wątpię. Wolałabym go nie oglądać nigdzie, a już na pewno nie w moich ulubionych filmach.
Poza tym co robienie błędów ortograficznych (choć też ich nienawidzę) ma do oceniania innych??? Jedno w drugim jak na mój gust nie przeszkadza.

użytkownik usunięty
KJoan

nie odpowiadajcie temu trollowi, on tak wali po co drugim aktorze. najwyraźniej ma problemy z samooceną...

Nie wiem dokładnie co miałeś na myśli, ale może jest tak, że piszę tylko o tych, których nie lubi. Też tak mam (i chyba większość ludzi tak ma), że chętnie się piszę jak cie coś wkurzy, wtedy jest okazja, żeby swoje żale wylać. Natomiast w drugą stronę to tylko mi się chce pisać jak mnie coś wyjątkowo zachwyci. Nie sądzę, że to dziwne.

użytkownik usunięty
KJoan

serdecznie przepraszam za brak odpowiedniego wyjaśnienia, które spowodowało konfuzję :) Trollem o którym mówię, jest osoba, której odpowiedziałeś. Napotykam się na jego posty po raz n-ty i zawsze wyglądają prawie identycznie - niemiłosierne przejechanie się po wyglądzie, grze czy dorobku aktora, nie tylko bez finezji ale nawet bez elementarnej bezstronności. zadowolony z siebie prowokator, nie warto go traktować poważnie bo tylko będzie więcej takich przemądrzałych postów produkować. pozdrawiam.

użytkownik usunięty
KJoan

teraz skumałem, że jednak zrozumiałeś mnie dobrze. zmyliła mnie błędnie użyta forma pierwszoosobowa.

rzeczywiście tam nie powinno być "ę", nie wiem jak to się stało ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones