PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698604}
5,5 225
ocen
5,5 10 1 225

Obława w Napier
powrót do forum filmu Obława w Napier

egzotyczną i telewizyjną. Jest akcja ale są i spore dłużyzny, przez co ocena 6 to najwyżej co można wystawić. Film na szczęście niczego nie "udaje", nie stara się na siłę opakować w jakiś blichtr. Przyjemny kawałek dramatu kryminalnego z szaleńcem-snajperem w roli głównej. Momentami przywodzi na myśl "44 minuty".

ocenił(a) film na 4
manuka

Gdyby ten film byłby produkcji Amerykańskiej pewnie dałbym co najwyżej 3 bo tylko oni potrafią robić przewidywalne do bólu filmy,tutaj mamy film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.Dziwne dla mnie jest początek filmu zaraz po wyjściu z domu powinny wezwać posiłki a nie stać i się naradzać,przecież wiadomo było co dalej robić.film nie jest zły ale w sumie to też nic nowego.

manuka

Chcę powiedzieć,że nie mam nic do powiedzenia.A poza tym muszę kupić sobie nowe kapcie.

Carlos_von_Patefon

hejka ciekawią mnie te kapcie a to tylko dlatego że ostatnio kupywałem w Zakopcu ale też pomyślałem że przechodziłeś cały film i zajechałeś kapcioki a tak poza tym pozdro

barbiturian

W Zakopcu niczego nie warto kupować ale wątek kapci jest fascynujący. Kto konkretnie zmusza kogo do nabycia drogą kupna kapci, które w żadnym razie nie mogą być używane. To na wiorstę śmierdzi góralskim spiskiem. Zapomniany kapciowy mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami w tej jakże ekscytującej historii.

ocenił(a) film na 8
manuka

Dla mnie to odtrutka na amerykanske kyno akcjy. Dlatego dałem, ile dałem.

taxipompey

W filmie jest tyle głupoty i paradoksów, że nie mogłem dać więcej niż 3.

ocenił(a) film na 8
carmen8_fw

Spoko, każdy ma swój punkt widzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones