PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298584}
6,5 11 868
ocen
6,5 10 1 11868
Koń wodny: Legenda głębin
powrót do forum filmu Koń wodny: Legenda głębin

swietny film dla dzieciakow w wieku 7-13lat ....

ocenił(a) film na 7
karoolina16

Choć i starszy być może z przyjemnością go obejrzy.
Piękne widoki, fajne wnętrza, dobra muzyka, niezłe efekty.
Prosta historia, średnia gra aktorów. Całościowo 8/10

ocenił(a) film na 8
grdalus

Zgadzam sie w zupelnosci z qrdalusem. Ja jestem starszy :) i tez z przyjemnoscia obejrzalem. Film zrealizowany w pelnej konwencji bajki i tak nalezy go odbierac. Do tego sliczne widoki, znakomita muzyka J. N. Howarda i przede wszystkim rewelacyjna animacja tytulowego Konia Wodnego (zachowanie mlodego Crusoe swietnie oddaje zachowanie zwierzat, np. szczeniakow, no moze nie liczac sprytu, ktory ma iscie ludzki). Dla mnie 8/10 i na prawde polecam.

ocenił(a) film na 8
szarak2

Zgadzam się z dwoma poprzednikami. Film dla całej rodziny nie tylko dla młodszych. 8/10

ocenił(a) film na 8
karoolina16

heh, nie rozumiem dlaczego tylko dla dzieci 7-13...
ja mam 20 lat i świetnie mi się oglądało ;>

karoolina16

Również mam 20 lat. Film co prawda oglądałam ze 2 lata temu i wcale nie uważam, że jest to film dla dzieci. Uwielbiam opowieści o jeziorze Loch Ness i ogólnie o Szkocji. W filmie wszystko jest pięknie przedstawione :) Z całą odpowiedzialnością polecam go każdemu.

ocenił(a) film na 8
karoolina16

Bardzo dobry film. Zaskoczył mnie bo myślałem że to będzie coś dużo gorszego a tu proszę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones