PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298584}
6,5 11 868
ocen
6,5 10 1 11868
Koń wodny: Legenda głębin
powrót do forum filmu Koń wodny: Legenda głębin

6/10

ocenił(a) film na 6

niezły film, miłe zaskoczenie; świetna historia okraszona znakomitym klimatem i ciekawą muzyką; dobry scenariusz, przyjemnie się oglądało
Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Sugerując się, tym co napisałaś, można by się spodziewać nieco wyższej oceny xD. A co się nie podobało? :)

ocenił(a) film na 6
ricsimane

napisałeś to po pierwsze, po drugie, przyznam szczerze, że tego filmu zbytnio już nie pamiętam, stąd Ci nie odpowiem co mi się nie podobało, ale po prostu zwróciłem wtedy uwagę na ciekawą historię i klimat, więcej ten film nie oferuje myślę, tak to bym go bardziej zapamiętał

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Też dałem szóstkę i również uważam, że klimat oraz muzyka były niezłe, ale momentami patos ścieżki dźwiękowej był trochę przesadzony.
Natomiast chciałem zwrócić uwagę na moim zdaniem świetny dubbing, lepszy niż w wielu bardziej znanych produkcjach.

ocenił(a) film na 5
_MAX_

Rzeczywiście bardzo dobry dubbing, ale ja dałem tylko 5. Nie trawię takiej ilości wzniosłości i wzruszenia w filmie o jakimś potworku :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones